Atuty

 
foto
W sąsiedztwie fortu Służew na Mokotowie.
foto
Nowoczesny 5 kondygnacyjny budynek.
foto
Nowoczesna sieć telewizyjna.
foto
Podpisujemy umowę realizacyjną w formie aktu notarialnego.
foto
Tylko pewne firmy.
 
 
foto
CICHA LOKALIZACJA NA MOKOTOWIE


Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Inwestycja położona jest w cichym sąsiedztwie fortu Służew na Mokotowie. Jednocześnie budynek powstał 400 m od ul. Puławskiej i 1200 m od Galerii Mokotów. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra Służew ( 1000 m).

 
KAMERALNY BUDYNEK


W nowoczesnym 5 kondygnacyjnym budynku znajdować się będzie 23 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon lub taras. W budynku zlokalizowaliśmy podziemną hale garażową dla 27 pojazdów.

foto
 
foto
INSTALACJA TV


W naszej inwestycji zainstalujemy nowoczesną sieć telewizyjną. Umożliwi ona odbiór standardowej telewizji analogowej i naziemnej cyfrowej. Ponadto wprowadzimy do sieci sygnał wszystkich nadawców telewizji satelitarnej. Odbiór Cyfrowego Polsatu, Cyfry+, czy telewizji n, będzie możliwy po podłączeniu dekodera do gniazdka telewizyjnego znajdującego się w pokoju, bez instalowania indywidualnych anten satelitarnych.

 

BEZPIECZNY ZAKUP


Z każdym Klientem , jeśli wyrazi takie życzenie, podpisujemy umowę realizacyjną w formie aktu notarialnego. Ponadto harmonogram wpłat odbywa sie w systemie "10/90".

foto
 
foto
SPRAWDZENI WYKONAWCY


Prace budowlane powierzyliśmy zaufanym wykonawcom.

 

ZAMKNIĘTY RACHUNEK POWIERNICZY


Korzyści związane z rachunkiem powierniczym to przede wszystkim bezpieczeństwo środków wpłacanych przez klientów oraz wiarygodność dewelopera. Nabywca uzyskuje stuprocentową pewność, że środki zostaną wypłacone po spełnieniu warunków umowy.

foto